da budemo samo dobro

E-PLAY, bulevar books koncert

Odavno je trebao da se desi ovaj koncert, ali su ga okolnosti ostavile za ovaj put, i kao da se sva energija od prvog kontakta pre osam-devet godina akumulirala i sevnula sa bine. Bila je ovo stvarno odlična svirka, odlična atmosfera i obostrano prihvatanje. E-Play je overio Bulevar i sada idemo dalje napred i čekamo novo druženje, jer ovaj sastav vredi ☀️
Hvala Maji, Mini, Bojanu, Trutu i ton majstoru E-Play-a ⭐️ Hvala Jovani na odličnim fotografijama ✨

Moja korpa
Vaša korpa je trenutno prazna.

Još niste napravili izbor.