da budemo samo dobro
E-PLAY, bulevar books koncert
Odavno je trebao da se desi ovaj koncert, ali su ga okolnosti ostavile za ovaj put, i kao da se sva energija od prvog kontakta pre osam-devet godina akumulirala i sevnula sa bine. Bila je ovo stvarno odlična svirka, odlična atmosfera i obostrano prihvatanje. E-Play je overio Bulevar i sada idemo dalje napred i čekamo novo druženje, jer ovaj sastav vredi 
Hvala Maji, Mini, Bojanu, Trutu i ton majstoru E-Play-a
Hvala Jovani na odličnim fotografijama 
Foto: Jovana Semiz



